📗 Дейл Карнегі. Як подолати неспокій і почати жити. Книга.

📗 Нещодавно був День народження відомого американського психолога, письменника, педагога, мотиватора Дейла Карнегі. Він здобув успіх та визнання, розробивши власну концепцію безконфліктного спілкування. Багато хто читав його книгу "Як здобувати друзів та впливати на людей", а сьогодні я поділюсь з вами книгою "Як подолати неспокій і почати жити".

DSC04455.JPG

📗 "Як подолати неспокій і почати жити"

Це видання - бестселер, який розкуповували у світі великими накладами. Автор пропонує ряд практичних порад, які стануть у нагоді будь-коли:
🔵 як позбутися тривог, пов'язаних із бізнесом;
🔵 як не хвилюватися через фінанси;
🔵 як навчитися адекватно сприймати критику;
🔵 як залишатися молодими і уникати перевтоми;
🔵 як бути собою.

💬 Пропоную декілька цитат із книги:

Коли ми не зайняті якоюсь роботою, наш мозок має тенденцію наближатися до стану вакууму. Природа поспішає заповнити порожнечу нашого розуму, якщо він не зайнятий якоюсь діяльністю. Чим заповнити? Зазвичай емоціями. Чому? Тому що такі емоційні стани, як неспокій, страх, ненависть і заздрість, пускаються в хід первісними силами і динамічною енергією джунглів. Ці емоції такі сильні, що можуть витіснити з нашого розуму всі мирні й щасливі думки і відчуття.

Як ви гадаєте, чому автомобільні шини здатні довгий час витримувати навантаження під час руху? Спочатку виробники випускали скати, які опиралися навантаженням, але такі шини довго не витримували і репалися. Потім вони почали виготовляти скати, що поглинають поштовхи. Нова конструкція дозволяла шинам довгий час витримувати навантаження. Ми проживемо довше і спокійніше, якщо навчимося поглинати удари і поштовхи на кам'янистому життєвому шляху.
Що станеться з нами, якщо ми опиратимемося ударам життя замість того, щоб поглинати їх? Що буде з нами, якщо ми відмовимося "згинатись, як верба" і постійно "чинитимемо опір, як дуб"? Відповідь дуже проста. Ми зіткнемося з безліччю внутрішніх конфліктів. Ми хвилюватимемося, перебуватимемо у напрузі й невротичному стані. Якщо ми будемо опиратися і відмовимося прийняти жорстоку реальність нашого життя, то спочатку сховаємося у створеному нами ж ілюзорному світі, а потім збожеволіємо.

Давайте почнемо боротися за наше щастя за допомогою оптимістичного конструктивного мислення. Для цього я пропоную вам програму, яку треба виконувати щодня. Називається вона "Саме сьогодні".

Саме сьогодні (скорочено).

  • Саме сьогодні я буду щасливий. Джерело щастя - всередині нас, воно не пов'язане із зовнішнім світом.
  • Саме сьогодні я спробую пристосуватися до того, що мене оточує. Я прийму мою сім'ю, мою роботу і успіх такими, якими вони є, і пристосую себе до наявних умов.
  • Саме сьогодні я подбаю про свій організм. Я не завдаватиму шкоди своєму здоров'ю і не нехтуватиму ним.
  • Саме сьогодні я тренуватиму свій розум. Я навчусь чогось корисного. Я не буду розумовим ледарем.
  • Саме сьогодні я почну моральне самовдосконалення.
  • Саме сьогодні я стану доброзичливим. Я виглядатиму якнайкраще.
  • Саме сьогодні я намагатимусь жити тільки сьогоднішнім днем і не прагну вирішити всі свої життєві проблеми одразу.
  • Саме сьогодні я складу програму моїх дій.
  • Саме сьогодні я півгодини побуду наодинці з собою.
  • Саме сьогодні я нічого не боятимуся, - зокрема, не боятимуся бути щасливим, тішитися красою, любити і вірити, що ті, кого люблю я, люблять мене.

📖 І хоч багато чого з матеріалу Дейла Карнегі - всім відомі істини, не зайвим буде повернутися до прочитання і нагадати собі, як все ж таки подолати неспокій і почати жити.

yakpodolatynespokijipochatyzhyty919038.800x800.jpeg

Видавництво КМ-БУКС, 2020.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversation now
Logo
Center